Deco antlers namie – keletas gražių idėjų!

Veislės yra viena iš seniausių juvelyrinių dirbinių žmonijai. Tika papuošalai yra dar žinomas nuo seniausių laikų, kai po medžioklės medžiotojai talentingas savo žmonas su dantimis ar plėšriųjų ragų. Taigi, iš tikrųjų, praėjo daug laiko, bet senrelių juvelyrinių dirbinių apeliacija vis dar egzistuoja. Anter juvelyriniai dirbiniai užtikrina, kad jūsų namuose yra unikalus stilius ir jums nereikia būti medžiotoju ar medžiotoju.

Antelis yra graži medžiaga ir gali būti lengvai tvarkoma tinkamu įrankiu, net jei esate lauko pradininkas. Galite rasti daugiau informacijos apie redagavimą tiek internete, tiek kapitonui, kuris susidurs su juo ir padarys jūsų norus išsipildžius. Mūsų straipsnyje norėtume parodyti jums keletą nuotraukų, kaip tai padaryti Deco antlers galėtų integruoti namuose ir net lengva. Daugelyje paveikslėlių rodomos deco antlers, kurios išlaikė savo originalų vaizdą, sukurdamos senovinę aplinką namuose.

23 idėjos deko antgaliams butu

Įdėkite akcentą į savo deko antras

Yra daug variantų, kaip jūs įsivaizduojate savo deko antlevis kambaryje. Tai gali būti akcentas erdvėje, jei, pvz., šviestuvas arba grindų lempa. Žvakidė ar vazos su ramunėliais - motyvai taip pat yra puiki idėja, kuri yra labai įprasta.

deco elnių sietyno


Jūsų deko antgliai daro nuostabią detalę

Kita vertus, jūs taip pat turite savo pasirinkimą Deco antlers palikti jį atsargiai kampe ir vis tiek įsitikinti, kad jis nepastebimas. Tai yra būtent veidrodėlis, pagamintas iš ragų arba su drabužių stovo. Būkite kūrybingi ir raskite savo būdą parodyti savo deko antgalius pasauliui!

deco elnių-puodelis

deco elnių-butelis-su-akinius

deco elnių-užuolaidos konteineris


deco elnių-konteineris

deco elnių-medienos

Deco-Tika-žvakė deco elnių-žvakidė

 

Deco-Tika-liustra-prabanga

deco elnių - liustra-su-svogūnėlių

Deco-Tika liustra-dekoracijos

deco Tika šviestuvai-ir-balta

deco elnių-lempa

deco elnių-lempa-2

deco elnių-papuošalų laikiklis
deco elnių-su-bumen

deco elnių-į-butelio

deco elnių-vaisių konteineris

Deco-Tika-veidrodis

Deco-Tika-kėdė

lempa-deco elnių

 

Deco-Tika laikrodis

ramunė su hueten-resize