Sukurkite lovelę iš padėklų patys – padėklų baldų idėjos

Šiandien mes, Sari ir krikščioniškojo DIY upcycling dienoraščio "Saris Garage", parodysime, kaip patys galite lengvai pagaminti "Europallets" kilimėlį.

Daugelis tėvų nori statyti pirmąją lovelę savo vaikams. Tik problema, ne visi mes esame dirbtuvėse, jau nekalbant apie užbaigtą dailidžių pameistrystę. Geros naujienos, turime sprendimą! Kadangi baldams, pagamintiems iš "europallets", kiekvienam hobis namo tobulinimui suteikiama galimybė kurti tinkamus baldus. Šiandien mes parodysime, kaip jūs galite lengvai pastatyti vaikišką lovelę patys, be pirkimo išlaidų, viršijančio sritį, ir jūs turite prarasti savo nervą.

Norite pamatyti daugiau apie "Saris Garage" gaminius iš padėklų baldų? Tada apsižvalgyk čia: Europos padėklų baldai

Štai žingsnis po žingsnio instrukcijos:

Sukurkite paletinės lovą vaikams - žingsnis po žingsnio instrukcijas

vaikiška kėdė pagaminta iš padėklų Diy projektas tėvams aliuminio baldai aukštos kokybės

"Euro" padėklų lova jums reikia keturių naujų padėklų. Norėdami tai padaryti, mes sukrauti du padėklus vienas ant kito, kad išsaugotume dvi sritis, kad galėtume sukurti naują saugyklą abiems stalčiams. Apskritai, padėklų vaikiška lovelė vaikams įspūdinga daugybe vietų, kurias mes sukūrėme visur.

Kaip vaikai, tai yra gerai žinoma, meilė, Bedtime Stories perduoti dieną ir čia apsuptas savo mėgstamus iškamšos būti, tai buvo mums svarbu, kad mūsų dukra turi pakankamai vietos jų knygų ir iškamšos savo lovoje. Taigi, mes pastatėme galvos atramą ir šonus paletėmis, taigi ir tik siaurą angą, įleidžiamą įvažiavimą ir išvažiavimą. Siekiant supaprastinti įėjimą į lovą, mes pastatėme iš kieto medžio padėklų blokų.

Kitas ir svarbesnis lova yra, žinoma, apsauga nuo nuostolių. Tai nurodo šoninės kišenės ant padėklų lovos ir pėdų galuose buvo papildyta euro paketo likučiais. Norėdami suteikti lovai tobulą apdailos pjūvį ir asmeninį prisilietimą, mes išmėgome savo dukters vardą, esantį priekyje, su kuro rutuliu, kad atitiktų neapdorotą euro padėklų išvaizdą.

Čiužiniai pagaminti iš padėklų - priekyje

Saris garažo padėklų baldai pastatyti savo lovos lovelę dukters priekyje

Čiužiniai iš euro padėklų - koks geriausias čiužinys?

Saris garažo dienoraštis DIY idėjos projektas patalpa patys statyti čiužinys žaislai

Vienas iš klausimų, kuriuos mes, greičiausiai, klausinėjame, yra optimalaus paletinės lovos čiužinys. Kiekvienas miego ekspertas tikriausiai mums duos tiesą, kad sofos jausmas yra absoliutus tipo dalykas ir miego komfortas yra aprašytas ir jaučiamas labai skirtingai. Faktas yra tas, kad tyrimas parodė, kad vidutinis vokiečių namų ūkis miega per minkšta. Tai priklauso arba nuo pailgėjusio čiužinio, arba su permirkimu aptaisytu rėmu.

Vienas iš padėklų lovos privalumų yra tas, kad jis yra stabilus ir nereikalingas papildomas grotelinis rėmas. Ypač su loveliu yra didelis pliusas, nes vaikai mėgsta apynius ant lovos. Nors mažai įdomus be prispaudimo, bet ir naudinga motinai, nes tai sukelia daug mažiau dulkių ir niekas negali sulaužyti. Padėklų padėklams pjauname septynių zonų šalto putplasčio čiužinį prie lovos matmenų. Čiužinys storis yra 15 cm ir ergonomiškai pritaikomas prie kūno formos, bent jau suaugusiems. Kadangi maži vaikai sunkiai ką nors sveria, čiužinys vargo.

Kokie euro padėklai tinkami padėklų baldams?

Vaikiška lovelė, pagaminta iš pačių padėklų, suteikia dukryčiai gražią lovą

Savo "pasidaryk pats" žingsnis po žingsnio instrukcijas mes dirbome tik su naujais europalletais. Priežastis yra akivaizdi. Naudojami "Euro" padėklai, kurie jau gabena daugybę prekių, deja, paprastai yra labai užteršti bakterijomis. Net jei jie vis tiek atrodo gerai, negalima apgauti, nes bakterijos dažnai prasiskverbdavo į padėklų medienos plaušus ir netgi negalima jų nuvilkti. Dėl šios priežasties mes dirbame su euro padėklų, kurie yra pagaminti specialiai padėklų baldų gamybai.

Kūdikis iš aukštos kokybės europallečių

lova, pagaminta iš naujų padėklų, baldai patys pastatyti lova iš europallets

Baldų padėklai jau gali būti sandarinti arba tiesiog pristatyti į namus. Žinoma, padėklai šiek tiek skiriasi. Investavimas yra vertas, jei jūs neturite galimybės patys pjaustyti Europos padėklus. Būti dėl laiko ar erdvės priežasčių. Kadangi tai yra vaikiška lovelė, mes primygtinai rekomenduojame jums naudoti naudojamus padėklus.

Mėgstamiausios nakties vaiko istorijos vaikas randa vietos lovoje

Saris garažas Nuotrauka iš savarankiško vaikų darželio kambario

Voilà!

Taip pat rasite daugiau idėjų ir instrukcijų www.sarisgarage.de

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map